ESTÓNSKO: Tallinn z Viedne s letenkami od 49€

16.Apr 2024 | 19:11
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do tallinu estónsko tallinn letenky do estónska letisko viedeň ryanair Európa

Tallinn je kultúrnym srdcom Estónska, kde história a súčasnosť tancujú spoločným rytmom. Staré Mesto, patriace k najlepšie dochovaným stredovekým mestským centrám v Európe, očarí svojím rozprávkovým vzhľadom. Uličky dláždené kamennými kockami, farebné domy a stredoveké veže tvoria scénu, ktorá vás vtiahne do minulosti.

Tallinn nie je len múzeom pod šírym nebom; je to aj moderná metropola s bohatým kultúrnym životom. Umenie kvitne v galériách a divadlách roztrúsených po meste. Každý rok privádza mesto milovníkov hudby a umenia na rôzne festivaly a akcie.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Tallinnu od 49€. Letenky sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca máj 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 21-30 máj 2024.VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Viedeň - Tallinn

ZobraziŤ UBYTOVANIE v meste Tallinn


Autobusom po Pobaltí. Tallin 2 dni a 4 tváre jedného mesta.

Na Pobaltie som sa po dlhom zvažovaní a plánovaní vybrala minulý august. Sama a autobusom. Desať dní som behala bludiskom starých ulíc v troch pobaltských metropolách, i pátrala po miestach, o ktorých sa v bedekroch toľko nepíše. Po nekonečnej ceste, akčnom dni vo Vilniuse a ešte jednej noci v autobuse ma privítalo ďalšie hlavné mesto. Tallin... čítať ďalejESTÓNSKO - Tallin z Viedne s letenkami od 49 eur