ŠPANIELSKO: Alicante z Viedne začiatkom leta s letenkami od 49€

24.Apr 2024 | 19:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: alicante letenky do alicante letisko viedeň španielsko letenky do španielska ryanair Európa

Alicante je krásne prímorské mesto nachádzajúce sa na východnom pobreží Španielska, v oblasti Valencie. Svojou bohatou históriou a pôsobivou architektúrou láka návštevníkov z celého sveta. Jeho dominantou je hrad Santa Barbara, ktorý sa vypína nad mestom a ponúka úchvatný výhľad na Stredozemné more. Okrem toho si návštevníci môžu vychutnať prechádzky po úzkych uličkách starého mesta, obdivovať farebné budovy, navštíviť katedrálu svätého Mikuláša alebo si oddýchnuť na krásnych plážach, ako napríklad Postiguet. Alicante je tiež známe svojou bohatou kultúrou, tradičným španielskym jedlom a príjemným stredomorským prostredím.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Alicante už od 49€. Letenky do Alicante sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca máj 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 14-29 máj 2024.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Viedeň - Alicante

Zobraziť ubytovanie v Alicante


Podľahnite kúzlu Alicante a Costa Blanca!

Objavte spolu s nami krásu podmanivého Alicante a priľahlého Bieleho pobrežia posiateho zdanlivo nekončiami plážami. Prezradíme vám, prečo si táto destinácia zaslúži vašu pozornosť aj čo by ste si v nej počas vášho pobytu nemali nechať ujsť. Španielske mesto Alicante vás očakáva na pobreží Stredozemného mora, kam návštevníkov lákajú krásne pláže, historické dedičstvo aj prístav umožňujúci spojenie s Baleárskymi ostrovmi. V súčasnosti sa čoraz častejšie dostáva do pozornosti slovenských návštevníkov vďaka svojej pestrej ponuke ubytovacích služieb, rekreačných možností a v neposlednom rade aj dostupnosti... čítať ďalejAlicante z Viedne začiatkom leta s letenkami od 49 eur