ŠVÉDSKO: Göteborg z Viedne aj na predĺžený víkend s letenkami od 34€

15.Apr 2024 | 18:17
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: švédsko letenky do švédska Göteborg letenky do Göteborgu letisko viedeň ryanair európa

Göteborg, prezývaný aj "Malý Štokholm", je druhé najväčšie mesto Švédska a ponúka návštevníkom pestrú paletu zážitkov. Od historického centra a malebných kanálov cez rušný prístav a moderné múzeá až po malebné parky a ostrovy - v Göteborgu si každý nájde to svoje.

Prechádzka po starobylých uličkách centra Göteborgu je ako cesta späť v čase. Obdivovať môžete krásne zachované budovy z 18. a 19. storočia, medzi ktoré patrí aj radnica Göteborgu, katedrála Domkyrkan a švédska opera. Nezabudnite navštíviť aj Hlavné námestie (Gustaf Adolfs Torg) s impozantnou sochou kráľa Gustava II. Adolfa.

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Göteborg od 34€. Letenky do Göteborg sú dostupné pre cesty počas mesiaca máj 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Göteborgu v termíne 3-6 máj 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY DO GÖTEBORGU

Kalendár termínov Viedeň - Göteborg

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V GÖTEBORGU


Doprava z letiska v Gothenborgu

  • autobus spoločnosti Flygbussarna, ktorého cena spiatočného lístka je 129 SEK.
  • druhý spôsob ako ísť z letiska je autobusom Västtrafik Bus 36Göteborg z Viedne aj na predĺžený víkend s letenkami od 34 eur